7 Temmuz 2010 Çarşamba

RONALDO'DAN SUS PAYI

Yakışıklı, popüler ve zengin. Her gittiği yerde ilgi odağı oluyor, en pahalı otomobillere biniyor, en lüks otellerde kalıyor ve güzel kadınlarla birlikte görüntüleniyor. Belki de birçok erkeğin sahip olmak isteyeceği şeylere sahip. Ve benim pek hazzetmediğim bu adam şimdi sürpriz şekilde baba oldu. Her ne kadar hovarda bir imaj çizen, sorumluluk duygusuna sahip olmayan bir görüntü veren Ronaldo'nun hayatında bazı değerlerin olduğu da belli. Babasını 5 yıl önce alkolden kaybeden Ronaldo'nun yaşamındaki bazı değerleri ayakta tutmasını sağlayan en önemli faktörlerse sanırım annesi ve kızkardeşleri.

Kızkardeşi Elma, Ronaldo'nun giyim markası CR7'yi yaratan kişi. Annesi Dolores ise, oğlunun yönünü belirleyen, hayat akışını yönlendiren en önemli karakterlerden biri. Geçen yaza kadar oğlunun Real Madrid'de oynamasını istediğini her fırsatta yineleyen Dolores, bunu başardıktan sonra tahminimce biricik oğluna özel hayatına dair yeni bir diktede bulunmaya başladı: torun sahibi olmak. Bunu isterken belki oğlunun hızlı yaşantısına bir dinginlik katmak, onu biraz daha sorumluluk sahibi yapmayı amaçlıyordu. Eğer gerçekten öyleyse an itibariyle başarılı olamadığını rahatlıkla söyleyebiliriz... Ya da amacı tamamiyle torun sahibi olmak, oğlunun çocuğunu sevmekti. Ronaldo da kendi hayat çizgisini bozmadan, annesini de mutlu edecek bir çözüm buldu: taşıyıcı anne. Amerika'da ayarlanan bir kadınla sessiz sedasız birlikte oldu. Parti kızı olduğu iddia edilen kadın da bebeği 17 Haziran'da dünyaya getirdi. Ronaldo'nun çocuk üzerinde herhangi bir hak talep etmemesi ve bu konuyla ilgili olarak gelecekte ağzını açmaması için kadınla bir anlaşma yaptığı söyleniyor. 25 yaşındaki Portekizli'nin sus payı olarak 12 milyon euro önerdiği iddia ediliyor. Yani Real Madrid'den geçen sezon aldığı rakamı kadının banka hesabına eft yapmak üzere. Bu da demek oluyor ki, geçen yıl Ronaldo sahada tüm terini çocuk sahibi olmak için döktü.

Peki bebeğe kim bakacak, ona annesinin sıcaklığını, kokusunu kim hissettirmeye çalışacak, onu kim besleyecek ve büyütecek? Ronaldo'nun şu anki sevgilisi Irina Shayk değil kesinlikle! -Shayk, erkek arkadaşı başka bir kadından çocuk sahibi olduğu için çok üzgünmüş zaten!- Tabii ki annesi Dolores ile kızkardeşleri Elma ve Catia. Bebek şimdi Portekiz'de babaannenin okyanus kıyısındaki evinde. Ronaldo'nun elinde süt dolu poşetlerle eve girerken çekilmiş fotoğraflarını görür müyüz yakında?

8 yorum:

pi dedi ki...

Abi Ronaldo hakkında pek de bilinmeyen bir hikaye, okuyup yorumlarsan sevinirim:

http://www.goal.com/en/news/1863/world-cup-2010/2010/05/29/1948086/ph-world-cup-2010-blogportugal-goalkeeping-coach-dan-gaspar

TA dedi ki...

ben sana vali olamazsın demedim ,adam olamazsın dedim.

yok artık leBron james dedi ki...

biz elanoyu satamıyoz 12 ye ,adamın oğlunun bonservisi 12 milyon euro:)

İsmail dedi ki...

Ufacık bebek annesinden ayrılır mı yahu..
Yuhh diyorum sadece..

Ayrıca kadın parti kızı ise o çocuk güzel bir karışım olmş olabilir mi diye düşünmeden edmedim..

muyek dedi ki...

Manyak midir nedir, resimdeki fistik gibi kadindan cocuk yapicagina , gidip baskasindan cocuk yapmak ilginc :) Nesini eksik gormus Irina bacimizin merak etmedim degil :)

varol döken dedi ki...

parasıyla çocuk bile alabildiğiniz bir dünyada hangi insanlıktan bahsediyoruz ki futbola geçelim...

ozan_kartal dedi ki...

Ali abi Ronaldo'nun giyim markası CR9 değil miydi yanlış mı biliyorum?

PENNEARABIATA dedi ki...

@ozan_kartal

Ben de şüpheye düştüm, baktım CR7 imiş.